سؤالات متداول

1 چه کورس های را پیشنهاد می دهید؟

پاسخ: ما دو نوع کورس ها را پیشنهاد می دهیم.

برنامه های لسانس

لسانس در اداره و تجارت (BBA)

لسانس در حقوق و علوم سیاسی

برنامه های کوتاه مدت:

دیپلم در زبان انگلیسی (DEL)

دیپلم در تکنالوژی معلوماتی (DIT)

دیپلم در حسابداری (DIA)

2 شرایط برای شروع کورس ها چیست؟

پاسخ: برای شروع کورس، دو شرایط لازم است.

  • یک برای لسانس امتحان کانکور.
  • برای برنامه های کوتاه مدت از فورمه های شولیت استفاده میشود.

3 آیا امکانات ورزشی در دانشگاه وجود دارد؟پاسخ: مؤسسه تحصیلی عالی، فعالیت های سرگرمی با تیم های کرکت و فوتبال را برای دانش آموزان خود فراهم می کند.

4 پس از فارغ شدن ، چه کاری می توانم انجام دهم؟پاسخ: موسسه تحصیلات عالی التقوی دارای مشارکت و همکاری با ادارات مختلف دارد، ارائه دسترسی به دانش آموزان در زمینه کار کمک میکند، می توانید با مدیر مسئول کاریابی تماس بگیرید.

5 چگونه می توانم به روز رسانی برای شروع کورس های جدید را دریافت کنم؟پاسخ: شما می توانید با مدیر اطلاعات تماس بگیرید یا از نزدیک بازدید کنید.

6 پس از تلاش برای خلاص شدن از هر گونه مشکل پس از شروع دوره، پس چه کسی می خواهید به شما کمک کند؟پاسخ: بسته به درجه مؤسسات آموزش عالی، شما می توانید تمام مشکلات خود را حل کنید، از قبیل سلامتی، اوقات فراغت و بازیافت، مشکلات شخصی که شاید بر کار شما تاثیر می گذارند. شما می توانید با معلم یا هر کارمند صحبت کنید که می خواهید با آن صحبت کنید، و اگر نتوانست مشکل شما را حل کند، پس فرد دیگری برای حل مشکل ایجاد خواهد کرد.

7 با چه شرایطی می توانم شروع کنم؟پاسخ: برای پیوستن، باید اسناد ذیل را در دسترس داشته باشید.اول: شهادتنامه تایید شده از وزارت معارف.دوم: اطاعت و اجرای هر گونه قوانین و پالیسی های کمیته نظم و دسپلین موسسه التقوی.سوم: داشتن تذکره برای دانشجویان داخلی و در دسترس بودن گذرنامه و ویزا برای دانشجویان خارجی.چهارم: در ازمون کانکور موسسه تحصیلی التقوی کامیاب شدن.پنجم: دانش آموزانی که فارغ التحصیل شده اند و می خواهند به سمستر سوم در دانشکده اقتصاد دست یابند باید دارای مدارک ۱۳ یا ۱۴ درجه و نه کمتر از ۸۹ درصد از درصد نمونه باشد.